Toyota вибачилася за надто довгу розробку нової «Супры»

Toyota извинилась за слишком долгую разработку новой «Супры»

Головний інженер проекту Toyota Supra Тетсуя Тада вибачився за надто довгу розробку нового спорткара. На його думку, компанії слід було випустити його набагато раніше. Про це повідомляє видання Drive.

«Ми хотіли б, щоб це сталося раніше (випуск нової Supra — примітка «Мотора»), — сказав Тада. — Просимо вибачення у тих, хто нас підтримував. 15 років — дуже довгий термін, мені дуже шкода».

Toyota извинилась за слишком долгую разработку новой «Супры»

Тетсуя Тада, який раніше керував будівництвом спорткупе GT 86, яке Toyota розробляла у співпраці з Subaru, також розкрив деякі деталі про спільну роботу з BMW. Вибір на користь німецького виробника був зроблений з-за найбільш підходящої архітектури його моделей, зокрема M2.

За словами Тада, обов’язковою умовою для Supra п’ятого покоління була передньомоторна компонування, задній привід і рядна «шістка» — все те, що є у BMW.

При цьому про саму машині інформації досі мало. Відомо, що вона отримає 3,0-літрову «шістку» і розділить платформу з BMW Z4 наступного покоління. Однак машини будуть по-різному налаштовані і їх схожість мінімальними.

Toyota извинилась за слишком долгую разработку новой «Супры»

Прототип GR Supra Racing Concept, раніше представлений на Женевському автосалоні, дає уявлення про те, як буде виглядати автомобіль в GTE-специфікації. На ньому Toyota планується виступати в Чемпіонаті світу з автоперегонів на витривалість (WEC) та гонці «24 години Ле-Мана».