Toyota зупинила випробування безпілотних автомобілів

Toyota остановила испытания беспилотных автомобилей

Компанія Toyota прийняла рішення призупинити випробування своїх безпілотних автомобілів в США. Це сталося після ДТП з летальним результатом, в яке потрапив автономна машина Uber, повідомляє Dallas News. Японський бренд веде тести своїх безпілотників у Мічигані і Каліфорнії.

«Оскільки ми розуміємо, що ця трагедія може справити емоційний вплив на наших тестувальників. Toyota вирішила тимчасово призупинити випробування безпілотних технологій на дорогах загального користування», — пояснили в компанії.

Представники Toyota відзначають, що для створення безпечного автопілота потрібні мільярди кілометрів» випробувань, частина з яких будуть пройдені в режимі комп’ютерної симуляції, а частина — на громадських дорогах. При цьому в компанії підкреслили, що їм також потрібен спеціальний випробувальний полігон, де можна буде моделювати найбільш екстремальні дорожні ситуації. Тестовий трек буде побудований на південно-сході штату Мічиган. Японський автовиробник інвестує у створення унікальної траси п’ять мільйонів доларів.

Розслідування смертельного ДТП за участь Über поки триває. Трагедія сталася в місті Темпі поруч з пішохідним переходом. Безпілотний автомобіль компанії Über смерть збив жінку-велосипедиста. У момент аварії машина рухалася в автономному режимі. Це перший зафіксований випадок загибелі людини в результаті наїзду безпілотного транспортного засобу.

На даний момент місцева поліція не знайшла провини безпілотника в аварії. За даними правоохоронних органів автомобіль Volvo рухався в автономному режимі зі швидкістю 61 км/ч. Жінка несподівано вискочила на дорогу, в результаті система просто не встигла зреагувати на виниклу небезпеку.