У Дніпрі застосували унікальну технологію захисту асфальту від льоду

В Днепре применили уникальную технологию защиты асфальта от льда

У ніч на 21 березня в Дніпрі випало ще близько 20 сантиметрів снігу, а дороги покрилися льодом. Для боротьби зі стихією задіяли всю комунальну техніку.

В Днепре применили уникальную технологию защиты асфальта от льда

Про це під час брифінгу 21 березня повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

«Погодні умови сьогодні вночі були одними з найважчих. Ускладнювало ситуацію і те, що при температурі мінус 7 градусів йшов дощ. Вся піщано-соляна суміш, яку ми висипали на дорогах, вже через годину покривалася льодом. З-за цього доводилося посипати повторно. Сьогодні вночі ми вперше використали унікальний для України метод обробки доріг: з допомогою спеціальної техніки, яку ми придбали раніше, наносили гарячий розчин соляної на дорогу, покриту льодом. Завдяки цьому всі дороги проїзні», — розповів заступник Бориса Філатова.

В Днепре применили уникальную технологию защиты асфальта от льда

Михайло Лисенко зазначив, що поки ніяких проблем з міським транспортом немає:

«Близько 2 годин ночі контактні мережі тролейбусів і трамваїв вкрила крига. Тому було прийнято рішення викликати водіїв і запустити порожній електротранспорт — щоб уникнути обмерзання ліній електропередач. Це мало ефект: сьогодні вранці 100% транспорту вийшло на лінію. Також всі маршрутні таксі міста виїхали на роботу за графіком».

Заступник міського голови зазначив, що зараз перед комунальниками ставлять два завдання: вивезення снігу в радіусі 10 метрів від зупиночних комплексів, мостів, основних магістралей і червоних ліній, а також розчищення снігу на внутрішньоквартальних дорогах.