У Дубаї з’являться перші в світі «розумні» автономера

В Дубае появятся первые в мире «умные» автономера

Управління по дорогах і транспорту (RTA) в Дубаї запускає випробування «розумних» автомобільних номерів, цифри, дизайн та інша інформація на яких можуть бути змінені в цифровому вигляді без заміни самої номерної таблички.

Дубай стане першим містом в світі, який запровадить таку систему, підкреслили в RTA. Цей крок є частиною ініціатив по перетворенню Дубая в «найрозумніший місто в світі».

«Запуск цих «розумних» автономерів в Дубаї викличе фундаментальне зрушення в концепції дорожнього руху, а також в технологічній транспортної інфраструктури», – заявили в RTA.

За їх словами, такі номери можна буде контролювати централізовано і з їх допомогою виключити ймовірність крадіжки як номерів, так і самих транспортних засобів.

«Можливо об’єднати номери з системою електронних платежів, а попередження і повідомлення можуть відображатися на них у випадку надзвичайної ситуації або аварії», – кажуть чиновники.

У числі іншого на таблички можна буде додавати знаки, що повідомляють іншим учасникам дорожнього руху, що за кермом знаходиться водій-початківець.