У Каліфорнії продадуть «розумний» гараж з колекцією суперкарів

В Калифорнии продадут «умный» гараж с коллекцией суперкаров

Дворазовий чемпіон гоночної серії Pirelli Porsche Race Series Стів Голдман виставив на продаж «розумний» гараж-музей, до якого додається колекція суперкарів. Приміщення площею 650 квадратних метрів розташоване в Малібу, Каліфорнія, і здатне вмістити до 25 автомобілів. Ціна тільки за землю і приміщення становить 10 мільйонів доларів.

Для забезпечення оптимального мікроклімату гараж обладнаний окремими системами опалення, вентиляції і кондиціонування, а також промисловим осушувачем повітря, фільтрами тонкого очищення, бактерицидну опромінювачем і системою фільтрації з комп’ютерним управлінням.

В Калифорнии продадут «умный» гараж с коллекцией суперкаров

Вологість в приміщенні завжди підтримується на рівні 50 відсотків, завдяки чому залишаються в цілості гумові деталі, ремені та пластикові елементи салону.

Бажаючий придбати гараж також може придбати автомобілі з приватної колекції Голдмана. Серед них: Ferrari LaFerrari, Ferrari 430 Spider, McLaren P1, купе Pagani Zonda і кілька моделей Porsche.

В Калифорнии продадут «умный» гараж с коллекцией суперкаров

Однак самими незвичайними машинами є 600-сильний Ruf Turbo Coupe Wide Body, побудований на шасі GT2, і Ferrari 360 GT зразка 2002 року. Останній побудований фірмою Competition Motorsports і оснащений мотором Lingenfelter потужністю 1000 кінських сил і 1356 Нм крутного моменту. Агрегат поєднується з трансмісією Weismann від гоночного катери класу «офшор».

В Калифорнии продадут «умный» гараж с коллекцией суперкаров2002 Ferrari 360 GT

За словами Голдмана, він тільки один раз сідав за кермо цієї машини на автодромі Віллоу Спрінгс. Але вона виявилася настільки швидкою, що більше він на ній не їздили.