У Tesla з’явився конкурент за 10 тисяч доларів

У Tesla появился конкурент за 10 тысяч долларов

Американський стартап Sondors оприлюднив нове відео свого незвичайного триколісного електрокара Model Sondors, який деякі спостерігачі називають бюджетним конкурентом Tesla.

Прототип дивного, але зовні вельми привабливого електромобіля Model Sondors був вперше представлений публіці в грудні минулого року в рамках автосалону в Лос-Анджелесі. При цьому, ціна базової моделі була оголошена в межах $10000.

Серійне виробництво електрокара заплановано на квітень 2019 року, але вже в січні компанія-розробник почала приймати попередні замовлення, з бронюванням за $100.

Заявлено, що Model Sondors – це триколісний передньопривідний електрокар, з запасом ходу базової моделі 120 км. При встановленні більш ємною батареї, і відповідно доплату в $3000 дальність авто може бути збільшена до 240 км, при доплаті $6000 запас ходу стає 320 км. Зарядка автомобіля здійснюється від простої розетки.

Розгін від нуля до 100 км/год електрокар виконує за 5-8 секунд, що непогано для тримісного автомобіля, вартість якого менше, ніж у багатьох традиційних авто. І забезпечується такий старт за рахунок заднього розміщення 350-ватного 170-сильного мотора.

При цьому, «каплевидна форма 816-кілограмової електричної моделі додає автомобілю аеродинамічну ефективність. А його загальний дизайн з плавними лініями, здвоєними передніми фарами і великим спойлером надають електрокару стильний і навіть витончений вид.

І незважаючи на здаються невеликі габарити, Model Sondors, як не дивно, володіє просторим салоном, виконаним у дусі мінімалізму.