В Україні почалося виробництво позашляховиків для заміни армійських Уазів

В Украине началось производство внедорожников для замены армейских УАЗов

Корпорація «Богдан» розпочала випуск нового спеціалізованого автомобіля Богдан-2351. Він призначений для перевезення особового складу Збройних Сил, транспортування невеликих вантажів та майна по всіх видах доріг і місцевості, проведення спеціальних операцій (дій), таких як патрулювання, супровід транспортних засобів при виконанні спеціальних завдань і т. д.

Автомобіль Богдан 2351 витримав відомчі випробування і рекомендований до проведення підконтрольної експлуатації відповідно до вимог Постанови кабінету міністрів України від 25 лютого 2015 № 345.

В Украине началось производство внедорожников для замены армейских УАЗов

«У рамках ініціативної програми по підвищенню обороноздатності та доукомплектування автопарку Збройних сил України, на виробничих потужностях корпорації «Богдан» розгорнуто розробку і виробництво ряду зразків військової техніки для ЗСУ та інших силових структур. І цей напрямок стало для Корпорації найважливішим і стратегічним. Тепер наша лінійка військової техніки поповнилася ще одним зразком, затребуваним у Збройних силах», — повідомили у Корпорації.

В «Богдані» відзначили, що озброєння Армії сучасною технікою вітчизняного виробництва — це турбота не тільки про переоснащення автомобільного парку Збройних Сил, який фактично не оновлювався протягом років незалежності, але й вагомий внесок в економічне відновлення всій Україні і створення нових робочих місць.

В Украине началось производство внедорожников для замены армейских УАЗов

Наявність свого виробництва військового автотранспорту також означає позбавлення залежності від запасних частин і матеріалів російського виробництва і важливий крок до повного переходу сучасної української армії до стандартів НАТО.

Автомобіль БОГДАН 2351 виконаний на базі шасі повноприводного автомобіля Great Wall Winglе 5 doublecab, складається з посиленого шасі (трансмісія, ходова частина та рульове управління), дизельного двигуна з турбонаддувом моделі GW4D20, потужністю 105 кВт, екологічного класу Євро IV з навісним обладнанням та системами забезпечення, гальмівних систем (робочої і стоянкової), електроустаткування, контрольно-вимірювальних приладів.

В Украине началось производство внедорожников для замены армейских УАЗов

Кузов типу «фургон», складається з суцільнометалевою подвійної кабіни для розміщення п’яти осіб і вантажного відсіку з тентової надбудовою. Кузовні частини виконані з забезпеченням пиле — і водонепроникності внутрішнього простору і захисту від атмосферних опадів. Зовні кузов має захисне лакофарбове покриття зеленого кольору з антибліковим покриттям. Попереду кабіни додатково встановлено посилений захист радіатора.