В Японії вирішать проблему пробок за допомогою літаючих автомобілів

В Японии решат проблему пробок с помощью летающих автомобилей

Японський уряд прийняв рішення активно підтримати розробку в країні літаючих автомобілів з метою вирішення проблеми дорожніх заторів і оптимізації вантажних потоків.

За інформацією телеканалу NHK, найближчим часом міністерство економіки, торгівлі і промисловості країни має намір зайнятися підготовкою відповідної законодавчої бази і надати допомогу компаніям-розробникам, які займаються такою технікою.

Відомство розглядає створення літаючих машин як потенційно одну з найбільш перспективних галузей розвитку державної індустрії. Очікується, зокрема, формування при міністерстві експертної ради, яка займеться координацією діяльності по розробці даних пристроїв і обговоренням пропонованих технологій.

Кроки по створенню літаючих автомобілів робляться в даний час в різних країнах. Так, в Японії помітна активність компанії Cartivator з участю автомобілебудівного концерну Toyota Motor і інших великих компаній. Автогігант , зокрема, має намір представити прототип літаючого автомобіля до наступної літньої Олімпіади-2020 в Токіо.

На початку лютого ЗМІ писали про проект аерокосмічної компанії Airbus, яка повідомила про першому польоті свого безпілотного повітряного таксі Vahana. Крім того, в 2017 році повідомлялося, що німецький концерн Daimler вклав 25 мільйонів євро в стартап Volocopter, що займається розробкою літаючого таксі з електроприводом.