Вбивця Tesla від Porsche? У Женеві представлений концепт Mission E Cross Turismo

На стенді Porsche – альтернатива електрокару Tesla Model X. Повністю електричний Porsche Mission E Cross Turismo – не просто концепт-кар. Презентувавши автомобіль на Женевському автосалоні, фахівці відповідають, що він є прототипом для електричного кросовера Porsche, виробництво якого почнеться в 2019 році. Та й той факт, що раніше вже був представлений седан Porsche Mission E, дозволяє сподіватися, що електро-Порше – не за горами.

Убийца Tesla от Porsche? В Женеве представлен концепт Mission E Cross Turismo

Mission E Cross Turismo – чисте «змішення жанрів». Адже при довжині в 4950 мм і шириною 1990 мм його висота складає всього лише 1420 мм. При цьому кліренс не виглядає зовсім маленьким, а пневмопідвіска здатна збільшити дорожній просвіт на 50 мм.

Технічні характеристики – заявка на абсолютно нові технології. Концепт-кар побудований на 800-вольтної платформі (у Теслі, наприклад, робоче напруга електромережі – близько 400), на кожній осі розташовано по електромотору, сумарна потужність – понад 600 л. с. Максимальна швидкість – 250 км/год, розгін до першої «сотні» займає 3.5 секунди, до другої – 12 с. Заявлений пробіг на одному заряді – 500 км по циклу NEDC, а істотною відмінністю від конкурентів є можливість зарядити від терміналу постійного струму 80% батареї за 15 хвилин. Але, на жаль, ємність батареї поки залишається таємницею.

З цікавих нововведень у салоні – вбудована в салонне дзеркало камера, яка стежить за зіницями сідоків спереду. Вона дозволяє водію, не відриваючись від дороги, збільшити потрібну йому шкалу на віртуальній приладової панелі.

Наші ролики з Женеви на YouTube: https://goo.gl/C6XYfh
Наше сообщестово у Facebook: https://www.facebook.com/InfoCar.ua/
Дізнайся Першим в Telegram: http://t.me/infocarua
Цікаві моменти в Instagram: https://www.instagram.com/infocar.ua/