Яким був український «Bugatti Chiron»

Каким был украинский «Bugatti Chiron»

Лабораторія спортивних автомобілів Харківського автодорожнього інституту (ЛСА ХАДІ) створювала рекордні моделі, в тому числі і реактивні! Одним з найбільш успішних гоночних авто з Харкова став ХАДІ-7.

Каким был украинский «Bugatti Chiron»

Український спорткар створили у 1966 році під керівництвом конструктора Володимира Нікітіна. ХАДІ-7 вийшов дуже обтічним, буквально распластанным по землі. У конструкції широко використовували дюраль, тому п’ятиметрова машина важила всього 800 кг.

Каким был украинский «Bugatti Chiron»

Головна особливість ХАДІ-7 ховалася під капотом. Український болід оснастили газотурбінним двигуном ГТД-350 від вертольота Мі-2. Його 400 л. с. перетворили легкий автомобіль в справжню ракету!

Каким был украинский «Bugatti Chiron»

Вже на перших випробуваннях на Чугуївському шосе ХАДІ-7 розвинув 320 км/ч. Для порівняння найшвидший суперкар Ferrari тих років досягав 280 км/ч. Розробники вважали, що болід зможе побити бар’єр в 400 км/год, Але перевірити український Бугатті було ніде: в СРСР не знайшлося траси довжини, а за кордон ХАДІ-7, природно, не випустили.

Каким был украинский «Bugatti Chiron»

У підсумку було вирішено вивезти український спорткар на засохле соляне озеро Баскунчак. Там він встановив всесоюзні рекорди швидкості: 101 км/год на дистанції 500 м з місця і 160,6 км/год – на 1 км з місця. У 1967 році ХАДІ-7 повернувся на Баскунчак і поліпшив досягнення на 500 м – 112,8 км/ч.

Каким был украинский «Bugatti Chiron»

За рекорди колектив ЛСА ХАДІ отримав ряд нагород, в тому числі і Республіканську премію УРСР. Ці досягнення вважалися крутими навіть за міжнародними мірками, тому після короткого показу на московській ВДНГ ХАДІ-7 відправили в закордонне турне. За чотири роки автомобіль побував у США, Канаді, Італії, Чехословаччини та на Кубі.