Yamaha показала електромотоцикл для тріалу TY-E

Yamaha показала электромотоцикл для триала TY-E

На автомотосалоне в Токіо японська Yamaha Motor презентувала новинку — мотоцикл для тріалу TY-E з електричною силовою установкою.

Yamaha показала электромотоцикл для триала TY-E

Це перший експеримент виробника з електротягою у даному мотосегменте. Новий мотоцикл може похвалитися механічним зчепленням і карбонової рамою. Завдяки останній апарат на електротязі вийшов навіть легше, ніж його аналоги з двигуном внутрішнього згоряння — вага TY-E трохи менше 70 кг.

Yamaha показала электромотоцикл для триала TY-E

Як відзначають в «Ямасі», у списку особливостей цього мотоцикла: компактний і одночасно продуктивний двигун; нова технологія налаштування двигуна, яка дозволяє пілоту краще контролювати мотор на будь-яких оборотах; новий компактний акумулятор; корпус CFRP — один з найлегших корпусів для такої техніки, разом з тим зберігає оптимальну жорсткість; і стильний і практичний дизайн.

В Yamaha планують участь нового мотоцикла в кубку 2018 FIM Trial-E Cup. А незабаром машина, ймовірно, з’явиться і у вільному продажу. FIM Trial-E Cup — єдиний чемпіонат для мотоциклів з електродвигунами. Захід відносно нове — перша гонка пройшла в минулому році у Франції в місті Лудр. Кубок FIM Trial-E Cup в цьому році буде складатися з двох етапів — перший пройде у Франції 14-15 липня, а другий — в Бельгії 20-21 липня. Пілотом, який буде виступати на Yamaha TY-E, стане японець Кенити Курояма.