За підсумками 2017 року автосалон «НІКО Істлайн Мегаполіс» став кращим дилерським центром Mazda в Києві та Україні!

По итогам 2017 года автосалон «НИКО Истлайн Мегаполис» стал лучшим дилерским центром Mazda в Киеве и Украине!

Інформація розміщена на правах реклами:

«НІКО Істлайн Мегаполіс», офіційний дилер Mazda у Києві та Київській області, за підсумками 2017 року став кращим дилерським центром у Києві та Україні!

15 березня 2018 року офіційний дистриб’ютор Mazda в Україні-компанія «AUTO International» провела щорічну Всеукраїнську дилерську конференцію, метою якої було підведення підсумків роботи в 2017 році і планів на 2018 рік. В рамках конференції відбулася урочиста церемонія представлення кращих дилерів Mazda в Україні.

За підсумками роботи в 2017 році високі результати за рівнем дотримання стандартів бренду, сервісного обслуговування клієнтів і продажу автомобілів Mazda р. в Києві та Україні був визнаний кращим дилером дилерський центр «НІКО Істлайн Мегаполіс».

Основна запорука успіху компанії «НІКО Істлайн Мегаполіс» — це довіра клієнтів. Завдяки цьому, вдалося досягти значних результатів як на продажу, так і в сервісному обслуговуванні автомобілів Mazda.

«Ми вдячні кожному клієнтові за вибір нашого дилерського центру в якості партнера з придбання і обслуговування автомобіля» — зазначила Олена Ванівська, директор з продажу автомобілів Mazda, офіційного дилерського центру «НІКО Істлайн Мегаполіс».

Постійне збільшення рівня задоволеності клієнтів є пріоритетом дилерського центру «НІКО Істлайн Мегаполіс».

Детальніше про дилерському центрі «НІКО Істлайн Мегаполіс» і автомобілях Mazda на сайті.

По итогам 2017 года автосалон «НИКО Истлайн Мегаполис» стал лучшим дилерским центром Mazda в Киеве и Украине!
НІКО Істлайн Мегаполіс Mazda

«НІКО Істлайн Мегаполіс» — концептуальний 3-S комплекс, що об’єднує автосалон Mazda , сервіс, продаж запчастин і аксесуарів. В салоні « НІКО Істлайн Мегаполіс» представлений весь модельний ряд автомобілів Mazda.

перейти на сайт компанії →