Завод з виробництва Dodge Viper перетворять в сховище машин

Завод по производству Dodge Viper превратят в хранилище машин

Компанія Fiat Chrysler Automobiles прийняла рішення переробити завод, де до 31 серпня 2017 року випускався суперкар Dodge Viper, в сховище для своїх рідкісних автомобілів і концепт-карів. Місце буде перейменовано з Conner Avenue Assembly Plant в Conner Center.

Завод був побудований в 1966 році, а його площа складає трохи більше 37 000 квадратних метрів. Тепер його будуть використовувати для зберігання приблизно 400 концепт-карів і рідкісних машин, які раніше перебували в різних місцях.

Завод по производству Dodge Viper превратят в хранилище машин

В колекції є, наприклад, Rambler 1902 року випуску і Chrysler Touring 1924-го. Очікується, що завод буде повністю перероблений у другому кварталі 2018-го. Не виключено, що його зроблять відкритим для відвідування.

Разом з цим в FCA вирішили виставити на торги речі, знайдені при розбиранні офісних приміщень підприємства: буклети, постери, блокноти та інше. Всього на торги підуть понад 1800 лотів. Аукціон стартував 21 березня і триватиме до 13 квітня.

Завод по производству Dodge Viper превратят в хранилище машин

Про те, що компанія Dodge відмовиться від суперкара Viper, стало відомо в 2016 році. Причиною для цього стали нові вимоги до безпеки, розпорядчі оснащувати автомобілі в США бічними шторками безпеки, але конструкція «Вайпера» не дозволить цього зробити.