ABT Sportsline «зарядила» кросовер Volkswagen T-Roc

ABT Sportsline «зарядило» кроссовер Volkswagen T-Roc

Всесвітньо відоме німецьке ательє ABT Sportsline GmbH, що спеціалізується на тюнінгу автомобілів, вироблених дочірніми фірмами концерну Volkswagen AG, підготувало програму модернізації для нового маленького позашляховика Volkswagen T-Roc.

Мабуть, почнемо з того, що 2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун автомобіля Volkswagen T-Roc by ABT Sportsline здатний генерувати 228 кінських сил і 360 Нм крутного моменту. Таким чином, віддача мотора збільшилася на 38 сил і 40 Нм, завдяки перепрограмуванню електронного блоку управління.

ABT Sportsline «зарядило» кроссовер Volkswagen T-Roc

В парі з модернізованим силовим агрегатом працює 7-ступінчаста трансмісія DSG з подвійним зчепленням. Також в оснащення моделі входить система повного приводу 4Motion. На жаль, німецький тюнер нічого не повідомляє про динамічні характеристики модернізованого кросу. Звичайна модель прискорюється з 0 до 100 км/год за 7,2 секунди. Максимальна швидкість – 216 км/ч.

Крім цього, доопрацьований позашляховик Volkswagen T-Roc by ABT Sportsline отримав нову підвіску, завдяки якій у автомобіля змінюється кліренс на 30-40 мм. Також автомобіль отримав набори унікальних колісних дисків серії DR, FR і ER-C, розмірність яких варіюється від 18 до 20 дюймів.

ABT Sportsline «зарядило» кроссовер Volkswagen T-Roc