Acura представила гібридний крос CDX Sport Hybrid

Acura представила гибридный кросс CDX Sport Hybrid

У Піднебесній відбулася офіційна прем’єра гібридного компактного позашляховика Acura CDX Sport Hybrid. «Зелений» автомобіль отримав 2,0-літровий ДВС і електромотор. Сумарна віддача – 215 кінських сил.

Нагадаємо, що досі компактний крос Acura CDX був доступний в Китаї тільки з 1,5-літровим бензиновим двигуном з наддувом. Тепер же зацікавлені клієнти можуть придбати гібридну версію моделі.

Як неодноразово повідомлялося раніше, в основі нового компактного позашляховика лежить модифіковане шасі моделі Honda HR-V/Vezel. Габаритна довжина кузова – 4 507 мм. Показники ширини і висоти – 1 840 та 1 615 мм. Маса автомобіля (залежно від модифікації) – від 1 608 до 1 648 кг.

Acura представила гибридный кросс CDX Sport Hybrid

Гібридний крос Acura CDX Sport Hybrid оснащений 2,0-літровим бензиновим мотором (145 к. с. і 175 Нм) і електричним двигуном (184 л. с. і 315 Нм). Сумарна віддача гібридної силової установки, яка називається i-MMD, становить 215 кінських сил.

Гібридний Acura CDX Sport Hybrid отримав систему з трьома режимами руху: на електротязі, гібридний (ДВЗ «розганяє» обертають колеса електромотор) і на бензині (тягу на колеса здійснює двигун внутрішнього згоряння, але тільки на великих швидкостях).

Acura представила гибридный кросс CDX Sport Hybrid

Крім цього, водієві доступно два режими керуючої електроніки «Комфорт» і «Спорт». В «спортивному» режимі силова установка автомобіля швидше відгукується на натиснення акселератора, підвіска стає жорсткішим, а спеціальна система підсилює звук двигуна.