Apple розважить пасажирів машин віртуальними зомбі

Apple развлечет пассажиров машин виртуальными зомби

Компанія Apple запатентувала розважальну систему для пасажирів автомобілів, у якій використовуються технології віртуальної реальності. Вона дозволить сиділи в машині людям, наприклад, опинитися в оточенні зомбі.

Система працює за допомогою шолома віртуальної реальності, який підключений до внутрішніх систем автомобіля. Останні дозволяють змінювати показують пасажирам картинку в залежності від швидкості і напряму руху. Дані можуть бути отримані від пристрою, підключеного до діагностичного OBD-II-порту.

Apple развлечет пассажиров машин виртуальными зомби

У сценарії з зомбі, який вказаний в патентній заявці, під час зупинки на світлофорі у віртуальному світі буде імітуватися затихлий двигун, який заведеться тільки після ввімкнення дозвільного сигналу.

За бажанням пасажира, він може отримати і освітній контент, присвячений тій місцевості, де знаходиться автомобіль.

В документах зазначається також, що пристрій зможе допомогти і пасажирам, яких заколисує вчасно руху. Плюс до всього, воно буде призначено для використання в машинах з системами автономного управління.

Раніше компанія Apple придумала для смартфонів аналог «авіа-режиму», який включається на гаджеті водія під час руху. Він блокує появу повідомлень на екрані і автоматично відповідає на вхідні повідомлення з текстом про те, що його власник знаходиться за кермом.