Ательє Zagato зробить зі старого Lamborghini унікальний родстер

Ателье Zagato сделает из старого Lamborghini уникальный родстер

Ательє Zagato планує випустити відкриту версію дводверки L595, що дебютує в 2014 році. Зображення новинки опубліковано на сайті виробника. За попередньою інформацією, презентація родстера відбудеться в травні на заході Concorso d’eleganza Villa d’este.

В основу L595 Zagato може лягти суперкар Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante. Таким чином, родстер отримає 570-сильний мотор V10 об’ємом 5,2 літра, повний привід і можливість розганятися до сотні за 3,9 секунди.

Ателье Zagato сделает из старого Lamborghini уникальный родстер

Оригінальний автомобіль, побудований на базі хардкорного Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera, випустили на честь 95-річчя засновника ательє Уго Загаття. Власником дводверки став відомий колекціонер Альберт Шписс. За його словами, в машині втілилася ідея «сучасної класики».

Від донора 595-й відрізняється лише новим кузовом з вуглепластика з характерними опуклими елементами на даху. Технічно автомобілі ідентичні. На Zagato також встановлений 5,2-літровий атмосферний двигун V10 потужністю 570 кінських сил і 540 Нм крутного моменту, поєднаний з шестиступінчастим «роботом».

Ателье Zagato сделает из старого Lamborghini уникальный родстер