BMW запустила сервіс передплати на автомобілі

BMW запустила сервис подписки на автомобили

Компанія BMW в пілотному режимі запустила сервіс передплати на автомобілі для жителів штату Теннессі. Послуга Access by BMW пропонується одним з дилерських центрів у Нешвіллі.

З допомогою сервісу в BMW сподіваються залучити до бренду молоду аудиторію. Учасники програми зможуть необмежену кількість разів міняти автомобілі, а щомісячний платіж, крім вартості послуги, буде включена страховка і технічне обслуговування.

BMW запустила сервис подписки на автомобили

У січні минулого року запустив сервіс підписки Cadillac. За допомогою спеціального додатка для смартфона користувачі можуть отримати доступ до п’яти моделей: «зарядженим» ATS-V, CTS-V, позашляховику Escalade, кросоверу XT5 і флагманському CT6. Крім цього, їм доступна цілодобова послуга консьєржа.

BMW запустила сервис подписки на автомобили

Ще одним сервісів, що набирає популярність в Сполучених Штатах, є Care by Volvo. За 600 доларів в місяць програма передбачає щорічний обмін автомобіля на новий, страховку, технічне обслуговування і цілодобовий консьєрж-сервіс. Максимальний річний пробіг — 15 тисяч миль (24 тисячі кілометрів). На даний момент за передплатою доступна тільки одна модель — кросовер XC40.