«Богдан» представив новий багатоцільовий позашляховик

«Богдан» представил новый многоцелевой внедорожник

Новий багатоцільовий позашляховик «Богдан 2351» презентували на автоскладальному заводі №2 компанії «Богдан Моторс» у Черкасах.

«Богдан» представил новый многоцелевой внедорожник

Військовий автомобіль «Богдан 2351» – уніфікований багатоцільовий позашляховик, який призначений замінити морально і технічно застарілий УАЗ на всіх без виключення дільницях армійської служби. Нова машина має більш потужний двигун потужністю 143 л/з, високу максимальну швидкість і вантажопідйомність.

В перспективі, «Богдан 2351» – це готова платформа для перетворення в легкий автомобіль вогневої підтримки, з можливістю розвитку у модифікації для військових зв’язківців, саперів, радіаційної і хімічної розвідки та аэроразведки.

«Богдан» представил новый многоцелевой внедорожник

«Автомобіль призначений для перевезення особового складу, пересування командирів частин і підрозділів. Крім особового складу автомобіль може перевозити невеликий вантаж, ПММ або боєкомплект. Вантажне відділення автомобіля саме для цього і призначений. Вантажопідйомність автомобіля становить 1000 кг», – сказав комерційний директор підприємства Ігор Осадчий.

За його словами, автомобіль вдало пройшов визначають відомчі випробування та допущений до експлуатації в ЗСУ.