Bugatti створила систему стеження за своїми гиперкарами

Bugatti создала систему слежки за своими гиперкарами

Компанія Bugatti розробила систему віддаленого моніторингу та оновлення внутрішнього програмного забезпечення гіперкарів Chiron. Вона дозволяє максимально швидко діагностувати можливі технічні проблеми.

Дані телеметрії з кожного автомобіля надходять в єдиний центр, розташований в штаб-квартирі марки у французькому Мольсаймі. Всього система обробляє 10 тисяч сигналів від блоків управління різними вузлами автомобіля: двигуна, трансмісії, світлотехніки, гальм і навіть клімат-контролю.

Обмін та аналіз сигналів відбувається в режимі реального часу — раніше щось подібне було доступно тільки болідам Формули-1 і машин DTM. Через вбудований механізм можна віддалено оновлення автомобіля або змінити які-небудь параметри.

Bugatti создала систему слежки за своими гиперкарамиBugatti Chiron Sport

Гіперкар Bugatti Chiron і його полегшений «драйверский» варіант Sport оснащується двигуном 8.0 W16 з чотирма турбонагнітачами. Віддача агрегату становить 1500 кінських сил і 1600 Нм крутного моменту. З нуля до «сотні» гіперкар розганяється за 2,4 секунди. Максимальна швидкість становить 420 кілометрів на годину.

Ціна модифікацій складає 2,4 і 2,65 мільйона євро відповідно.