Дилерам Chevrolet показали «виглядає среднемоторным» Corvette

Дилерам Chevrolet показали «выглядящий среднемоторным» Corvette

Компанія Chevrolet провела дилерську конференцію в Лас-Вегасі, в рамках якої показала продавцям пару зображень суперкара Corvette наступного покоління. Один з учасників заходу заявив, що новинка «виразно виглядає среднемоторной». Про це він написав на Corvette Forum.

Ніяких технічних деталей про суперкарі поки немає. Автор повідомлення написав лише, що деякі елементи передньої частини кузова новинки схожі на деталі ZR1-версії «Корвета» поточного покоління.

Він зазначив також, що офіційний дебют среднемоторной модифікації Chevrolet Corvette відбудеться в кінці поточного року.

Раніше в інтернеті неодноразово з’являлися фотографії тестових прототипів «Корвета» зі среднемоторной компонуванням. Зокрема, кілька примірників бачили у ресторану швидкого живлення, а кузовні елементи моделі фотографували прямо на заводі.

Передбачається, що Chevrolet Corvette нового покоління отримає доопрацьовану версію мотора V8 попередника, віддача якого становитиме 450-500 кінських сил. Очікується також, що агрегат буде працювати разом з роботизованою коробкою передач.