Ford показав новий Focus

Ford показал новый Focus

Компанія Ford представила модель Focus четвертого покоління. Прем’єра автомобіля, який отримав нову платформу, став більше, але при цьому легше попередника, відбулася на спеціальному заході в Німеччині.

Ford показал новый Focus

Автовиробник називає Focus «найбільш технічно досконалою моделлю», яку Ford розробив за останні 20 років. В основу хетчбека і універсала лягла абсолютно нова модульна платформа C2, яка була розроблена європейськими інженерами компанії. Завдяки використанню високоміцної сталі і додаткових алюмінієвих елементів в конструкції автомобіль вийшов легше «Фокуса» третього покоління на 88 кілограмів.

Довжина нового «Фокуса» склала 4378 мм, що на 18 мм більше попередника. Розмір колісної бази збільшився на 53 мм — до 2701 мм, що дозволило звільнити додатковий простір для ніг задніх пасажирів.

Ford показал новый Focus

У компанії відзначили, що Focus має найкращий у класі показник по лобового опору, який у чотирьохдверних автомобілів становить 0.250, а у п’ятидверних — 0.273. Жорсткість на кручення зросла на 20% у порівнянні з «третім» Focus.

Топові варіанти будуть пропонуватися з незалежною задньою підвіскою. У список електронних «помічників» увійшов адаптивний круїз-контроль з можливістю повної зупинки і автоматичного старту, система дотримання рядності руху і розпізнавання дорожніх знаків, а також модернізовані адаптивні фари головного світла.

Ford показал новый Focus

Плюс до всього, оснащення передбачає проекційний дисплей, вдосконалену функцію напівавтоматичного паркування, систему контролю «мертвих» зон, камеру заднього виду, функцію розпізнавання пішоходів і велосипедистів. Нарешті, в якості опції буде пропонуватися адаптивна підвіска.

Ford показал новый Focus

Крім того, список доступних опцій включив модернізований мультимедійний комплекс SYNC 3 з підтримкою інтерфейсів Apple CarPlay і Android Auto, а також точку доступу Wi-Fi з можливістю підключення до 10 мобільних пристроїв, які зможуть працювати на відстані до 15 метрів.

Ford показал новый Focus

Лінійка двигунів включила трициліндровий бензиновий мотор сімейства EcoBoost об’ємом один літр, доступний в трьох ступенях форсировки: 85, 100 і 125 кінських сил. Крім того, доступні дві 1,5-літрові «четвірки», що розвивають 150 і 185 кінських сил. Топовий мотор має функцію деактивації одного циліндра при малих навантаженнях, яка працює зі швидкістю 14 мілісекунд.

Ford показал новый Focus

Дизельна гамма представлена 1,5-літровим агрегатом EcoBlue, що видають 95 і 120 сил, а також дволітровим мотором зі сталевими поршнями, що розвиває 150 к.с. і 370 Нм крутного моменту. Двигуни поєднуються з шестиступінчастою механічною коробкою передач, або з новим восьмиступінчастим «автоматом».

Ford показал новый Focus

Новий Ford Focus буде пропонуватися у вигляді хетчбека, універсала і седана. В наступному році повинна дебютувати розкішну версія Vignale, а трохи пізніше лінійка поповниться за рахунок спортивної версії ST. Нарешті у моделі буде позашляхова модифікація Active збільшеним на 30 мм дорожнім просвітом.

Ford показал новый Focus

Серійний випуск хетчбеків і універсалів Ford Focus нового покоління почнеться в червні на підприємстві в німецькому місті Зарлуи. Автомобілі для північноамериканського ринку вперше в історії будуть випускатися на заводі компанії Changan в Китаї.

Ford показал новый Focus

Передбачається, що до 2020 р. з’явиться повноцінна заряджена RS-версія. Вона повинна зберегти 2,3-літровий агрегат, який тепер буде працювати разом з бортовою 48-вольтової електромережею. Сумарна віддача повинна перевищити 400 кінських сил.