Ford відмовиться від «легковиків» в користь кросоверів і пікапів

Ford откажется от «легковушек» в пользу кроссоверов и пикапов

Компанія Ford анонсувала зміни в лінійці моделей для північноамериканського ринку. Згідно з новим планом, виробник відмовиться від більшості седанів і хетчбеків на користь кросоверів і пікапів. До 2020 року з дорожніх машин залишиться тільки Mustang і Focus Active.

Через зниження споживчого попиту і прибутку, керівництво Ford прийняв рішення більше не інвестувати в розробку трехобъемников наступного покоління. Через кілька років до 90 відсотків модельного ряду марки буде представлено пікапами, утилітарними і комерційними транспортними засобами.

Ford откажется от «легковушек» в пользу кроссоверов и пикаповFord Mustang EcoBoost Fastback

Крім цього, виробник розглядає можливість випуску машин з високою посадкою і просторим салоном, але не потрапляють ні в одну з представлених сегментів.

Стратегічний план також передбачає поетапне оснащення гібридними силовими установками найбільш популярних моделей — F-150, Mustang, Explorer, Escape і Bronco — і масовий випуск нового покоління електромобілів. Першим в лінійці машин на електротязі стане «заряджений» позашляховик. Всього до 2022 році Ford планує представити 16 електричних моделей.

Ford откажется от «легковушек» в пользу кроссоверов и пикаповFord Focus Active

Зараз «дорожня» лінійка Ford на північноамериканському ринку складається з седанів Fiesta, Fusion та Taurus, компактвена C-Mac, а також хетчбека Focus. Однак вони не користується такою популярністю, як, скажімо, пікапи F-серії — 896 764 проданих примірника — або кросовери Escape, яких у 2017 році було реалізовано 308 296. Для порівняння, продажі Fusion склали 209 623 примірника, що на 16,1 відсотка менше, ніж в 2016 році.