«Форсаж» стане мультсеріалом

«Форсаж» станет мультсериалом

Стриминговый відеосервіс Netflix випустить серію анімаційних фільмів, знятих за мотивами «Форсажу». Сюжетна лінія мультфільму не буде пов’язана з основною франшизою і розповість про підлітків, що «борються з злочинною організацією, що діє під прикриттям елітної гоночної ліги», пише видання Variety.

Центральним героєм серіалу стане Тоні Торетто — двоюрідний брат Домініка (у фільмі його грає Вин Дизель). Разом з друзями його вербує якесь урядове агентство, щоб вони проникли в злочинний синдикат під виглядом гонщиків.

«Форсаж» станет мультсериаломВихід дев’ятої частини франшизи «Форсаж» запланований на 2020 рік.

Виконавчими продюсерами серії стануть сценарист Тім Хедрік («Вольтрон: Легендарний захисник»), Брет Хааланд («Хай живе король Джуліан») і актор він Дізель.

Крім основного фільму, франшиза «Форсаж» також включає в себе «живе» шоу Fast & Furious Live. Його елементами є відтворення деяких трюків з фільмів, а також демонстрація унікальних киномашин.

Дев’ята частина фільму «Форсаж» вийде 10 квітня 2020 року. Восьма серія франшизи зібрала в світовому прокаті понад 1,2 мільярда доларів.