GAC представив новий компактвен

GAC представил новый компактвэн

На Пекінському автосалоні відбулася світова прем’єра нового вена марки Trumpchi, що належить компанії GAC, — GM6. На китайський ринок модель може вийти вже в цьому році.

GAC представил новый компактвэн

В кінці 2017-го китайський концерн GAC представив бізнес-вен Trumpchi GM8, головним суперником якого в компанії вважають Buick GL8 (мабуть, тому «китаєць» отримав схожий індекс). На підході ще один MPV – компактвен GM6. Ця модель повинна скласти конкуренцію іншому Бьюику – вену, знову ж таки зі співзвучною назвою GL6.

GAC представил новый компактвэн

У Пекіні китайці показали передсерійний екземпляр. Зовнішній вигляд машини виконаний у стилі «старшого» GM8, двері були замкнені, так що поки невідомо, яким буде інтер’єр новинки. У GAC лише зазначили, що GM6 запропонують у шести — і семимісцевою версії.

GAC представил новый компактвэн

Характеристики новинки GAC поки не розкриті. Мінівен GM8 побудований на модернізованій версії платформи концерну Fiat: «візок» китайці викупили у 2008-му, на ній базуються, та інші моделі марки Trumpchi. Ймовірно, та ж платформа дісталася і «молодшого» GM6.

GAC представил новый компактвэн

Що ж стосується двигуна, то, за інформацією місцевих ЗМІ, Trumpchi GM6 отримав бензинову дволітрову «турбочетверку» потужністю 201 л. с. (стверджується, що це власна розробка компанії). Таким же мотором оснащується і GM8, у «старшого» MPV двигун працює в парі з шестиступінчастим «автоматом». Привід у обох венів GAC Trumpchi – тільки передній.