Geely продемонструвала інтер’єр гібридного Emgrand GT

Geely продемонстрировала интерьер гибридного Emgrand GT

У Китаї через тиждень дебютує нова модифікація «четирехдверка» Geely Borui, вона отримала до назви приставку GE.

Екстер’єр гібрида Borui GE, призначеного для домашнього ринку, компанія Geely розсекретила кілька днів тому. Нова версія отримала світлодіодні фари, інші ліхтарі і бампер, іншу решітку радіатора. Тепер виробник розповсюдив зображення інтер’єру гібридного седана.

Geely продемонстрировала интерьер гибридного Emgrand GT

У салоні Geely Borui GE – нова передня панель, на якій поруч з тачскріном мультимедійною системою є скляна вставка з малюнком у вигляді блакитних прямокутників (такий же візерунок є і на дверних панелях). До речі, мультимедіа – теж нова: діагональ екрана становить 12,3 дюйма, тоді як у стандартного седана в комплектації простіше встановлений 8-дюймовий «планшет», а в топової версії – дисплей з діагоналлю 10,2″. В центральному тунелі в Borui GE з’явилася ніша, в ній – бездротова зарядка для смартфонів.

Geely продемонстрировала интерьер гибридного Emgrand GT

Інформація про силовій установці поки не розкривається. За попередніми даними, Borui GE оснащений бензиновим турбодвигуном потужністю 1.5 179 к. с., електромотором, батареєю і семиступінчастим «роботом» з подвійним зчепленням. Гібрид можна буде заряджати від електромережі.

Офіційна прем’єра нової версії має відбутися у Китаї 9 квітня поточного року. На домашній ринок гібрид вийде влітку.