Geely розсекретила оновлений кросовер Emgrand X7

Geely рассекретила обновлённый кроссовер Emgrand X7

Компанія Geely офіційно розсекретила оновлений кросовер Vision X6. Також відомий під назвою Geely Emgrand X7. На ринок Піднебесної новинка вийде в травні поточного року.

Варто нагадати, що це вже третє оновлення для компактного «позашляховика» Geely Vision X6. Перший рестайлінг був в 2014 році, другий – в 2016 році. Від попередника новинка відрізняється переглянутої радіаторних гратами, новим переднім і заднім бампером, а також модифікованої світлотехнікою і розширеною палітрою.

В оформлення інтер’єру оновленого кросу Geely Vision X6 з’явилася нова приладова панель, інша «бублик», переглянуті дефлектори системи кондиціонування, які отримали хромоване «лікування». Крім усього іншого, для автомобіля тепер доступний панорамний люк.

За інформацією наших китайських колег, в Піднебесній оновлений крос Geely Vision X6 буде доступний з колишнім 1,8-літровим 133-сильним бензиновим мотором (170 Нм) і трансмісією 5МКП. Також для автомобіля передбачено 1,4-літровий 133-сильний турбодвигун (215 Нм). З якою трансмісією буде поєднуватися новий мотор, поки невідомо. Попередник був доступний тільки з переднім приводом.

Як вже зазначалося, старт продажів «посвежевшего» кросу Geely Vision X6 намічений на травень поточного року. Ціни та комплектації автомобіля поки не рассекречиваются. «Дореформений» крос пропонується за мінімальною ціною від 74 900 юанів ($12 000).