«Гелендваген» отримає версії Maybach і G S 63

«Гелендваген» получит версии Maybach и G 63 S

Німецький виробник розглядає можливість додати «Гелику» нові версії.

Нагадаємо, у Mercedes-Benz G-Class попереднього покоління таких версій не було, але в січні поточного року на автосалоні в детройті відбулася прем’єра позашляховика нової генерації. Мабуть, в компанії вирішили, чому б не отримати додатковий прибуток від продажів моделі, розширивши асортимент версій.

Оскільки «заряджена» модифікація нового G-Class вже є, то випуск ще одного потужного варіанти G 63 з приставкою S виглядає найбільш простим і імовірним ходом. Тим більше, такий досвід у підрозділу AMG є – у ряду моделей вже є S-версії, причому на базі того ж четырехлитрового битурбомотора M178, яким оснащується новий G 63 з віддачею 577 л. с. і 850 Нм крутного моменту.

«Гелендваген» получит версии Maybach и G 63 S

Про це також натякнув керівник проекту G-Class Гуннар Гутенке журналістам видання Auto Express.

«Раніше ми ніколи не мали керованості і динаміки рівня S-версії», — сказав Гутенке. – Я в передчутті майбутніх модифікацій». До речі, у компанії вже є зареєстрована назва G 73.

Ну і, звичайно, не забуваємо про вже наявний досвід випуску розкішної модифікації Maybach на базі G-Class — Mercedes-Maybach G 650 Landaulet. Правда, тоді компанія запустила лімітовану і дуже дорогу версію з двигуном V12 вартістю близько 750 тисяч доларів.

«Гелендваген» получит версии Maybach и G 63 S

«У нас був Maybach у виконанні Landaulet. Ми хочемо розвивати цю традицію», — сказав Гутенке виданню.

Так що, поява цих версій можна очікувати з великою ймовірністю. Вони дозволили б пожвавити продажі позашляховика, який продається в Європі та Сполучених Штатах приблизно однаково – 5 457 і 4 188 одиниць, відповідно.