Група компаній » АІС » відкрила в Чернігові два дилерських центра: Peugeot і Citroen!

Группа компаний АИС открыла в Чернигове два дилерских центра: Peugeot и Citroen!

Інформація розміщена на правах реклами:

У квітні 2018 року Група компаній » АІС » відкрила одразу два дилерських центра: Peugeot АІС Чернігів і Citroen АІС Чернігів.

Дилерські центри розташовані в комплексі АІС Автоцентр Чернігів за адресою вул. Козацька, 58. Кожен бренд має окремий виділений шоурум. В рамках комплексу функціонує СТО і відділ продажів запасних частин. Таким чином, власники автомобілів Peugeot і Citroеn?n можуть скористатися повним комплексом послуг в одному місці. АІС Чернігів – черговий новий 3S-комплекс (sales/продажу, service/сервіс, spareparts/запчастини) дилерській мережі ТОВ «Пежо Сітроен Україна».

Группа компаний АИС открыла в Чернигове два дилерских центра: Peugeot и Citroen!

Peugeot і Citroen – одні з найбільш швидко розвиваються брендів на українському автомобільному ринку з динамікою зростання продажів на порядок перевищує середньоринкові показники. Розширення географічної представленості – частина стратегії розвитку компанії.

Peugeot АІС Чернігів і Citroen АІС Чернігів відповідають високим вимогам і стандартам, що виробник пред’являє до дилерським центрам формату 3S. На загальній площі 3000 м2 розташовані два шоурума, сервісний центр та склад запчастин.

Группа компаний АИС открыла в Чернигове два дилерских центра: Peugeot и Citroen!

Автомобілі Peugeot і Citroen експонуються в двох окремих шоурумах, площею 300 кв. м. кожний, розрахованих на експонування 12 автомобілів. Тестовий парк включає ряд моделей, серед яких такі новинки як Новий Peugeot 3008 і Citroen C3 Aircross. Також автоцентр пропонує клієнтам цілий ряд фінансових послуг при купівлі автомобіля – кредит, лізинг, страхування та одні з найвигідніших умов купівлі автомобіля в трейд-ін.

Для корпоративних клієнтів автоцентру передбачені ексклюзивні і привілейовані умови купівлі та сервісного обслуговування автомобілів.

Группа компаний АИС открыла в Чернигове два дилерских центра: Peugeot и Citroen!

Авторизований сервісний центр має ремзону 1000 кв. м, а 10 постів дозволяють обслуговувати до 40 автомобілів в день. Для ремонту використовуються оригінальні запчастини, а високопрофесійна команда спеціалістів гарантують високий рівень послуг. Майстри по сервісу постійно удосконалюються, регулярно проходячи стажування та атестацію у виробника. Ще один показник налагодженої роботи автоцентру – склад оригінальних запасних частин. Тут є в наявності всі необхідні аксесуари та запчастини для ремонту. Для зручності автовласників обладнана комфортна зона відпочинку з безкоштовним Wi-Fi і дитячий куточок.

Кожен покупець автомобіля стає учасником Програми Автолояльності АІС, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати знижки до 7,5% на товари і послуги.

Группа компаний АИС открыла в Чернигове два дилерских центра: Peugeot и Citroen!

АІС Автоцентр Чернігів знаходиться за адресою р. Чернігів вул. Козацька, 58 тел. (0462) 94-14-14, 94-14-40

Більше інформації про бренд Peugeot, запропонованому модельному ряді і послуги автоцентру Peugeot АІС Чернігів на сайті.

Більше інформації про бренд Citroen, запропонованому модельному ряді і послуги автоцентру Citroеn?n АІС Чернігів на сайті.

Економічна довідка про проект:

Інвестиції в проект досягають 1,5 млн. грн. Джерело інвестицій – власні кошти компанії. Кількість нових робочих місць – 30.