Хетчбек Renault Clio нового покоління вперше помічений на тестах

Хэтчбек Renault Clio нового поколения впервые замечен на тестах

Компанія Renault приступила до дорожніх тестів хетчбека Clio нового покоління. Шпигунські фотографії автомобіля були викладені виданням AutoExpress. За їх даними, прем’єра машини відбудеться на автосалоні в Парижі у вересні нинішнього року. Продажі новинки почнуться в Європі на початку наступного року. Основними конкурентами хетчбека стануть Ford Fiesta і Volkswagen Polo.

Хэтчбек Renault Clio нового поколения впервые замечен на тестах

Судячи по знімках, дизайн Clio нового покоління отримає риси концепту Renault Symbioz. Автомобіль буде відрізнятися від попередника новими гратами радіатора, а також іншим капотом. За словами головного дизайнера французького бренду Лоренса ван дер Акера, серйозні зміни очікуються і в салоні машини. Там встановлять великий сенсорний дисплей, нову мультимедийною систему, а також особливу систему для синхронізації зі смартфоном. Крім цього, у компанії розповіли, що машину оснастять поруч напівавтономних систем управління.

Хэтчбек Renault Clio нового поколения впервые замечен на тестах

Новинку побудують на оновленій платформі CMF-B, яку автомобіль розділить з Nissan Micra. Автомобіль стане легше свого попередника, завдяки активному використанню алюмінію в конструкції машини. В моторну гамму увійде новий 1,3-літровий бензиновий мотор з турбонаддувом. Також клієнтам запропонують модифікований трициліндровий агрегат об’ємом 0,9 літра. Динамічні характеристики хетчбека поки тримаються в секреті. Також, швидше за все, буде представлена і гібридна модифікація машини.

Хэтчбек Renault Clio нового поколения впервые замечен на тестах

Renault оновила хетчбек Clio ще в 2016 р. В лінійку двигунів увійшов новий 1,5-літровий дизельний мотор. Потужність агрегату становить 110 кінських сил. Двигун працює спільно з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Крім цього, 120-сильний бензиновий мотор об’ємом 1,2 л окрім «робота» пропонується з шестиступінчастою «механікою».