Honda презентує дві нові моделі

Honda презентует две новые модели

Компанія Honda планує офіційно представити на майбутньому автосалоні в Пекіні (він відкриється 25 квітня) дві свої нові моделі. Мова йде про новий седані і електромобілі.

Для Honda, як і для інших найбільших автовиробників, ринок Китаю дуже важливий. Це цілком зрозуміло, враховуючи, що в Піднебесній в останні роки щорічно продається більше автомобілів, ніж у будь якій іншій країні світу, навіть США. Тому Honda завжди привозить на Пекінський автосалон відразу кілька своїх новинок.

Honda презентует две новые модели

У 2018 році це буде новий електромобіль, створений разом з китайською корпорацією GAC. Вірніше, це концепт електромобіля, а не його серійна версія. В кінці поточного року на його базі створять серійний електромобіль, призначений тільки для китайського ринку (але особисто ми не здивуємося, якщо він з’явиться і в інших країнах). Про цю машину поки нічого не відомо. Ми навіть не знаємо її назва.

Honda презентует две новые модели

Друга новинка від компанії Honda для Пекінського автосалону – новий седан. Він створений разом з китайською компанією Dongfeng. Більше про нього нічого не відомо, включаючи і назва.

На автосалоні в Пекіні в цьому місяці також відбудеться прем’єра гібридної версії компактного кросовера Acura CDX, побудованого на базі Honda HR-V, а також нових Honda Accord Hybrid і Acura RDX.