Індуси готові побудувати конкурентів Bugatti Chiron і Bentley Bentayga

Индусы готовы построить конкурентов Bugatti Chiron и Bentley Bentayga

В кінці 2015 року італійське ательє було куплено індійським автовиробником Mahindra & Mahindra, а тепер у Німеччині зареєстрована нова фірма Automobili Pininfarina.

Новостворена фірма буде займатися випуском електромобілів — у 2020 році в дрібносерійне виробництво буде запущений електричний гіперкар, а трохи пізніше в серію піде электрокроссовер.

Про моделі поки відомо небагато — очікується, що машина отримає електромотори сукупною потужністю близько 1500 л. с., що дозволить розганятися до першої сотні менш ніж за дві секунди. На підкорення позначку 300 км/год гіперкару буде потрібно 12 с, а максимальна швидкість перевищить 400 км/год, Дальність ходу на повністю заряджених батареях складе близько 500 кілометрів, всього буде випущено сто електричних гіперкарів, за ціною 2 млн євро за екземпляр. Головним конкурентом називається Bugatti Chiron.

Зрозуміло, заробити на цьому електромобілі Automobili Pininfarina не розраховує, навіть незважаючи на його фантастичний цінник. Гіперкар буде побудований з використанням ряду технічних рішень гоночного боліда Mahindra Формули-Ті, що споконвічно передбачає велику частку ручної праці і виготовлення дорогих комплектуючих.

Прибуток новоствореної компанії повинен принести електричний кросовер, характеристики якого тримаються в секреті, відомо лише, що він буде коштувати близько 150 000 євро і позиціонується як конкурент Bentley Bentayga. Причому ця машина також не буде масовою, втім, при подібному ціннику складно було б очікувати ажіотажний попит.