Infiniti розробить п’ять нових моделей

Infiniti разработает пять новых моделей

Infiniti протягом найближчих п’яти років випустить на ринок п’ять нових моделей автомобілів. Першим стане новий кросовер QX50. Про це розповів голова Infiniti Роланд Крюгер, обмовившись, що всі вони будуть розроблені для китайського ринку.

У Китаї в останні роки продається найбільше нових автомобілів в світі. Китайці щорічно купують більше машин, ніж навіть американці. Тому багато великих автовиробники створюють моделі спеціально для китайського ринку.

Infiniti разработает пять новых моделей

Так, наприклад, надходить Infiniti. Ця компанія планує протягом найближчих п’яти років створити для Піднебесної п’ять нових моделей. Завдяки цьому продажі Infiniti на китайському ринку повинні збільшитися в 3 рази.

25 квітня під час відкриття Пекінського автосалону відбудеться офіційна прем’єра розкішного кросовера Infiniti QX50. Його продажі почнуться в кінці поточного року. Ця модель створена виключно для китайського ринку. В інших країнах її продавати, на жаль, не планують.

Інформації про інших чотирьох новинки, які Infiniti створить для Китаю, поки немає. Можливо, деякі з них з’являться до 2020 року.

До речі, на автосалоні в Пекіні Infiniti покаже ще й новий концепт Q. Він покаже напрям дизайну, в якому будуть створюватися нові моделі цього бренду.