Інформація про злиття Renault і Nissan – фейк?

Информация о слиянии Renault и Nissan – фейк?

Генеральний директор Nissan Motor Хірото Сайкава скептично поставився до ідеї злиття японської компанії з французьким Renault.

Про це повідомляє газета Nikkei з посиланням на заяву глави Nissan.

Хіро Сайкава на Пекінському автосалоні підкреслив важливість незалежності японського бренду від партнерів по альянсу Renault і Mitsubishi — і відкинув можливість повного злиття. На думку Хіро, це не обіцяє жодної вигоди японському виробникові і може мати різні «побічні ефекти» — які саме, Сайкава не уточнив.

Нагадаємо, французький уряд, якому належить 15% акцій без права голосу, наполягає на об’єднанні холдингу в єдиний бренд. Саме на такий розвиток подій Париж розраховував після покупки основної частки холдингу Renault «Нісаном». В даний час Renault володіє 43,4% акцій Nissan, яка, в свою чергу, володіє 15% свого французького союзника і 34% акцій Mitsubishi.

«Суть альянсу полягає в тому, щоб зберігати незалежність його членів і максимізувати зростання кожного з них», — пояснив Сайкава свою позицію, додавши, що ця домовленість «призведе до синергії в таких областях, як розвиток і виробництво».

Глава Nissan також запевнив, що всіляко буде підтримувати тристоронній альянс з Renault і Mitsubishi Motors, щоб підвищити ефективність управління альянсом.