Jaguar оновив спорткар F-Type

Jaguar обновил спорткар F-Type

Компанія Jaguar представила злегка оновлений спорткар F-Type, який отримав розширений список базового устаткування. Крім того, британська марка ввела нову систему позначень всередині лінійки, що відображає потужність двигуна кожної конкретної модифікації.

Так, початковий варіант з 300-сильним дволітровим наддувним мотором отримав позначення P300. Версії з компресорними трилітровими двигунами V6 потужністю 340 і 380 к. с. тепер можна відрізнити за шильдикым P340 і P380 відповідно. Топові варіанти з пятилитровыми агрегатами V8, що видають 550 575 л. с., зберегли колишні таблички F-Type R і F-Type SVR.

Що стосується технічної частини, то всі модифікації спорткара отримали систему розподілу крутного моменту «в базі», а версії P380 додали адаптивні амортизатори і диференціал підвищеного тертя.

Нарешті, Jaguar F-Type отримав модернізований мультимедійний комплекс InControl Touch Pro з збільшеним до 10 дюймів дисплеєм. Інформаційно-розважальна система як і раніше не підтримує інтерфейси Apple CarPlay і Android Auto, однак подібний функціонал повинен з’явитися на моделі до кінця нинішнього року.