Kia завершила випробування системи бездротової зарядки електромобілів

Kia завершила испытания системы беспроводной зарядки электромобилей

Технічний центр Hyundai-Kia America (HATCI) і компанія Mojo Mobility оголосили про завершення спільного проекту по створенню системи швидкісний бездротовий зарядки електромобілів.

Протягом трьох років технічний центр Hyundai-Kia America і компанія Mojo Mobility, яка спеціалізується на розробці бездротових пристроїв, працювали над системою для швидкісної безпровідної зарядки автомобілів з електродвигунами. Проект реалізовувався за підтримки Департаменту з питань енергетичної ефективності та відновлюваної енергії США.

Основною метою HATCI і Mojo Mobility було створення компактного зарядного пристрою, здатного швидко передавати більше 10 кВт енергії з ефективністю 85%. Протягом декількох років парк автомобілів Soul EV, обладнаних приймачами бездротової зарядки, допомагали випробувати продуктивність, надійність і безпека перспективної системи.

Завдяки магнітному полю енергія передається між пристроєм, розташованим на землі, і приймачем, вбудованим в панель підлоги Soul EV. Водієві потрібно лише припаркувати автомобіль таким чином, щоб приймач розташувався над зарядним пристроєм. При цьому система не вимагає «милиметражного» паркування і допускає деяке зміщення приймача по відношенню до передавача.

Kia завершила испытания системы беспроводной зарядки электромобилей

За даними компанії Kia Motors, найближчим часом приймачі енергії від бездротових зарядок на борт серійних електромобілів встановлюватися не будуть. Однак, з такими пристроями, майбутнє і з розвитком відповідної інфраструктури буде змінюватися і оснащення автомобілів, доступних у вільному продажу.

Нагадаємо, що електромобіль Kia Soul EV став одним з героїв експозиції Kia на виставці Plug-In Ukraine 2018. Дистриб’юторська компанія «Фалькон-Авто» (входить до складу Корпорації «УкрАВТО») розглядає можливість почати офіційні поставки електромобіля Soul EV в Україні в цьому році.

Kia завершила испытания системы беспроводной зарядки электромобилей
«Автоцентр на Борщагівці»

«Автоцентр на Борщагівці» об’єднує світлий і просторий автосалон площею 850 кв. м, сервісний центр на 12 підйомників площею близько 1000 кв. м, магазин автомобільних аксесуарів і супутніх товарів до автомобілів. Загальна площа нового

перейти на сайт компанії →