Китайці вивели на ринок швидкий і шикарний позашляховик

Китайцы вывели на рынок быстрый и шикарный внедорожник

25 квітня в Китаї стартують продажі гібридного кросовера WEY P8, який вже потрапив в об’єктиви китайських автожурналістів.

Марка WEY позиціонується як преміальний суббренд відомого виробника позашляховиків і кросоверів — китайської компанії Great Wall. Китайці вже поставили на конвеєр кросовер WEY VV7, а WEY P8 фактично є його гібридною модифікацією. У машин практично однаковий салон, а головна відмінність в екстер’єрі — велика «пащу» радіаторної решітки гібрида. Довжина WEY P8 становить 4765 мм, ширина — 1931 мм, висота 1635 мм, колісна база — 2950 мм. тобто, за габаритами WEY P8 є однокласником таких автомобілів, як Volkswagen Touareg і Kia Sorento Prime.

Машина оснащується гібридною силовою установкою сукупною потужністю 340 л. с. (524 Н?м), що складається з дволітрового бензинового турбомотора і електромотора на задній осі. Трансмісія — шестиступінчастий «робот» з двома зчепленнями. У чисто електричному режимі WEY P8 здатний проїхати 50 кілометрів, а підключення бензинового мотора збільшить дальність ходу до 600 кілометрів. При цьому розробники обіцяють, що машина буде витрачати всього 2,3 літра палива на сотню пробігу.

Китайцы вывели на рынок быстрый и шикарный внедорожник

До позначки 100 км/год WEY P8 розганяється за 6,5 с, повна зарядка батарей від мережі напругою 220 В займе 4 години, а зарядка батарей до рівня 80% займе одну годину, але на спеціальному зарядному терміналі. Так як суббренд WEY позиціонується як преміальний, то кросовер досить непогано оснащений: шкіряний салон, дерев’яні вставки, цифрова 12,3-дюймова панель приладів, 8-дюймовий дисплей мультимедійної системи на центральній панелі, адаптивний круїз-контроль, система стеження за дорожньою розміткою і автоматичного гальмування, камера заднього виду, свідчення якої виводяться на салонне дзеркало. Крім Китаю, WEY P8 буде продаватися в Австралії та Європі.