Кросовер Zotye T600 нового покоління «показав» інтер’єр

Кроссовер Zotye T600 нового поколения «показал» интерьер

Китайська компанія Zotye продовжує підігрівати інтерес до майбутньої прем’єра компактного кросовера T600 другого покоління і публікує перші зображення салону автомобіля. У продаж новинка повинна надійти до кінця поточного року.

Нагадаємо, раніше компанія показала зображення екстер’єру моделі Zotye T600 нового покоління. У Китаї у цієї моделі також є модифікації Sport Coupe, які відрізняються один від одного оформленням дизайну екстер’єру. Очевидно, що в першу чергу компанія представить звичайну версію кросу Zotye T600.

Судячи з опублікованого скетчу, «позашляховик» Zotye T600 другого покоління отримав цифрову приладову панель, абсолютно нову центральну консоль і придвинутую інформаційно-розважальну систему з сенсорним дисплеєм, а також сенсорну панель, за допомогою якої можна керувати деякими функціями транспортного засобу.

Ніякої офіційної інформації про нової генерації компактного кросу Zotye T600 поки немає. Відомо, що в Піднебесній автомобіль другого покоління почнуть продавати вже в 2018 році. Звідси можна зробити висновок, що офіційна прем’єра машини відбудеться найближчим часом.