Купе Alfa Romeo Giulia отримає 650-сильну гібридну установку

Купе Alfa Romeo Giulia получит 650-сильную гибридную установку

Італійська компанія Alfa Romeo розробляє нове купе на базі 4-дверної моделі Giulia. Конкурент BMW M4, що Audi RS5 і Mercedes-C63 AMG S Coupe отримає 650-сильну гібридну установку і офіційно дебютує до кінця поточного року.

Про це повідомляє авторитетний британський ресурс Autocar, посилаючись на власні джерела в керівництві італійського виробника. Як зазначає видання, нове купе Alfa Romeo Giulia може отримати відроджене назва Sprint або GTV. Офіційно ця інформація поки не підтверджена.

Як би там не було, нова 2-дверна модель від італійської компанії отримає бензинову, дизельну і гібридну модифікацію. Причому «зелена» версія купе Alfa Romeo Giulia буде комплектуватися силовою установкою, заснованої на 2,9-літровий двигун V6 з системою рекуперації енергії від моделі Ferrari LaFerrari.

Віддача гібридної силової установки нового спортивного купе Alfa Romeo Giulia складе близько 650 кінських сил. Це, на секундочку, більше ніж у всіх перерахованих вище конкурентів Mercedes-C63 AMG S Coupe (510 к. с.), Audi RS5 (450 л. с.) і BMW M4 (431 к. с.).

Як зазначає видання, світова прем’єра нового спортивного купе Alfa Romeo Giulia заплановано на 2018 рік. У свою чергу, продажі моделі стартують в самому початку 2019 року.