Mercedes-Maybach показав салон розкішного позашляховика

Mercedes-Maybach показал салон роскошного внедорожника

На автосалоні в Пекіні марка Mercedes-Maybach представить концепт розкішного позашляховика під назвою Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury. Раніше виробник показав видеотизер новинки, тепер же опубліковано ескіз салону.

Про Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury як і раніше немає ніякої інформації. Відомо лише, що спеціально для моделі команда дизайнерів також створила колекцію меблів. Вона, як кажуть у компанії, «відображає форму і внутрішнє наповнення» концепт-кара.

Особливостями Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury стане «ширяючий» центральний тунель, віртуальна приладова панель, поєднана з центральним дисплеєм, і консоль з чотирма екранами. На одному з них можна розгледіти силует машини, що нагадує купеподібний кросовер. В обробці салоні концепт-кара використовується біла шкіра, алюміній, дерево. Логотипи марки виконані із золота.

Останнім концепт-каром серії Vision став електричний прототип Mercedes-Maybach 6 Cabriolet. Машину представили на конкурсі елегантності Pebble Beach Concours d’elegance в серпні минулого року.