На ринок виходить новий «бюджетник» Honda Amaze

На рынок выходит новый «бюджетник» Honda Amaze

Японська марка Honda виводить на індійський ринок компактний седан Amaze нового покоління. Офіційні дилери марки вже відкрили прийом замовлень на автомобіль. «Живі» продажі новинки стартують в травні поточного року.

Як відзначили в прес-центрі японського автогіганта, кожен зацікавлений клієнт може оформити попереднє замовлення на новий седан Honda Amaze, внісши депозит у розмірі 21 000 рупій ($320). Остаточна ціна машини буде оголошено трохи пізніше.

На рынок выходит новый «бюджетник» Honda Amaze

Маленький бюджетний седан Honda Amaze другого покоління, на відміну від попередника, побудований на абсолютно новій платформі. Докладні характеристики моделі поки тримаються в секреті. Відомо лише те, що габаритна довжина машини не перевищує 4 метрів: такі автомобілі користуються в Індії податковими пільгами.

Для седана Honda Amaze нового покоління передбачено 1,2-літровий бензиновий мотор, а також 1,5-літровий дизель з турбонаддувом. Потужність агрегатів поки не повідомляється. Трансмісія – «механіка» або варіатор CVT.

На рынок выходит новый «бюджетник» Honda Amaze

В арсеналі нової компактної моделі значиться інформаційно-розважальна система з 7,0-дюймовим сенсорним монітором і навігацією, клімат-контроль, круїз-контроль і багато іншого.

Передбачається, що трохи пізніше компактний седан Honda Amaze нового, другого за рахунком покоління буде доступний в інших країнах регіону, включаючи Таїланд і Індонезію.

На рынок выходит новый «бюджетник» Honda Amaze