Наступний Renault Captur: нова платформа і «м’який гібрид»

Следующий Renault Captur: новая платформа и «мягкий гибрид»

У 2019 році французька марка Renault планує провести світову прем’єру компактного кросовера Captur другого покоління. Хоча до презентації автомобіля ще досить далеко, в мережі починають з’являтися пікантні подробиці про новинку.

Нагадаємо, що модель Renault Captur доступна в багатьох країнах планети.

Як повідомляє популярне видання l’argus, друге покоління кросовера Renault Captur буде побудовано на новій модульної платформі CMF-B. Ця «візок», крім усього іншого, ляже в основу кросовера Nissan Juke наступного покоління компактного хетчбека Renault Clio.

Також повідомляється, що кузов кросовера Renault Captur нового, другого за рахунком покоління, стане трохи більше. Крім цього у автомобіля збільшитися колісна база. Точних даних по габаритах новинки поки немає.

Важливі зміни відбудуться і в гамі силових агрегатів моделі. За інформацією видання, для кросовера Renault Captur наступної генерації підготують новий 1,0-літровий 3-циліндровий 100-сильний двигун TCe (HR10). Крім цього для машини буде доступний 4-циліндровий агрегат HR13 (140 і 160 л. с.). Більш потужний чотирициліндровий агрегат розроблений у співпраці з концерном Daimler.

Також відомо, що в гамі силових агрегатів компактного кросу Renault Captur другого покоління будуть значитися дизельні мотори. Передбачається, що автомобіль отримає модернізований 1,5-літровий двигун dCi, віддача якого може варіюватися від 85 до 115 кінських сил. Причому для дизельного мотора буде доступна так звана система «м’якого гібрида».

За даними закордонного видання, світова прем’єра кросовера Renault Captur другого покоління відбудеться восени наступного року, в рамках автосалону у Франкфурті-2019. При цьому видання відзначає, що в цей же час відбудеться презентація нового Nissan Juke. Передбачається, що обидва субкомпактних позашляховика вийдуть на ринок у першому кварталі 2020 року.