Nissan підготував три нових електромобіля

Nissan подготовил три новых электромобиля

Nissan давно велику увагу приділяє «зеленим» технологіям, справедливо вважаючи, що за ними майбутнє. До середини 2020-х років ця компанія планує випустити на ринок кілька нових моделей електромобілів. Майже всі вони поки ще знаходяться на етапі розробки. Однак, порадувати шанувальників електромобілів Nissan є чим.

Насамперед, це Nissan Leaf другого покоління. Його вперше показали в жовтні минулого року, а тепер він дебютує в Китаї. Перше покоління Leaf з’явилося в 2010 році. З тих пір було продано більше 300 тис. примірників цього електромобіля. Його друге покоління отримало більш потужну батарею. Тепер Leaf на одній зарядці батареї проїжджає значно більше, ніж раніше.

Nissan подготовил три новых электромобиля

Nissan в цьому місяці привезе в Пекін свій новий концепт IMx KURO. Його вперше показали в минулому місяці на Женевському автосалоні. На його базі японці планують створити електричний кросовер. Концепт отримав передову систему Brain-to-Vehicle, яка зчитує сигнали з мозку водія, прискорюючи час реакції на його маневри. Це дозволить знизити кількість ДТП.

Nissan подготовил три новых электромобиля

Третій електромобіль, який Nissan покаже на Пекінському автосалоні, – абсолютно новий концепт, створений спеціально для Китаю. В інших країнах його не планують продавати. Подробиць про нього поки ще немає.

Nissan подготовил три новых электромобиля