Nissan працює над двома новими седанами

Nissan работает над двумя новыми седанами

Незважаючи на те, що найбільше зростання продажів в останні роки демонструють різнокаліберні кросовери, керівництво Nissan не збирається забувати про седанах.

Компанія не без підстав пишається своєю повнопривідною Altima 2019 року. Найближчим часом японці збираються почати виробництво оновлених Sentra і Maxima.

У компанії Nissan не вважають, що час седанів пройшло. Навпаки, японці впевнені, що потенціал цих автомобілів ще повністю не розкритий, незважаючи навіть на те, що в останні роки стрімко зростає популярність кросоверів.

«Ми працюємо над Sentra наступного покоління», — розповів журналістам порталу Roadshow віце-президент Nissan North America Майкл Банс на автосалоні в Нью-Йорку. — «Sentra, ймовірно, є якраз тією моделлю, яка відкриває перед нами широкі можливості».

Nissan работает над двумя новыми седанами

Він пообіцяв, що нове покоління компактних седанів побачить світло вже в 2019 році. При цьому р-н Банс не став недооцінювати значимість для бренду і повнорозмірних четырехдверок. У цьому сегменті маркетологи Nissan покладають великі надії на Maxima.

«Ми працюємо над Maxima нової генерації, яка стане чимось набагато більшим, ніж ви могли подумати або уявити», — заявив Банс.