Nissan представив рамний позашляховик Terra

Nissan представил рамный внедорожник Terra

У Китаї відбулася офіційна прем’єра нового рамного позашляховика Nissan Terra. Автомобіль буде доступний в Піднебесній з одним бензиновим мотором, а його публічна прем’єра відбудеться в рамках Пекінського мотор-шоу

Японська компанія Nissan Motor Company провела офіційну презентацію нового рамного позашляховика Nissan Terra. Прем’єра автомобіля, побудованого на базі пікапа Nissan Navara, відбулася в Піднебесній.

Nissan представил рамный внедорожник Terra

Як розповіли представники японської марки, крім Китаю, новий позашляховик Nissan Terra планується продавати в інших азіатських країнах. Головними конкурентами машини називаються такі моделі, як Toyota Fortuner і Mitsubishi Pajero Sport.

Габаритна довжина кузова нового позашляховика Nissan Terra становить 4 882 мм. Показники ширини і висоти – 1 850 і 1835 мм відповідно. Відстань між осями – 2 850 мм. Кліренс (висота дорожнього просвіту) – 225 мм Зазначимо, що на відміну від прямих конкурентів Nissan Terra пропонується тільки з п’ятимісним салоном.

Nissan представил рамный внедорожник Terra

По техніці новий позашляховик Nissan Terra практично ідентичний пікап Navara. Так, у автомобіля задній міст з пружинами і кріпленням на п’яти важелях. Тип приводу – задній або жорстко підключається повний. Позашляховик Nissan Terra 4WD має блокування заднього диференціала.

На ринку Піднебесної новинку запропонують з 2,5-літровим бензиновим мотором QR25. Цей агрегат генерує 184 кінські сили. Крутний момент – 251 Нм. Цей двигун також відомий пікап Nissan Navara. У парі з мотором працює 6-ступінчаста «механіка» або 7-ступінчастий «автомат». Передбачається, що в інших країнах позашляховик Nissan Terra запропонують з дизельними моторами 2,3 і 2,5 літра (від 163 до 190 л. с.).

Nissan представил рамный внедорожник Terra

В оснащення нового рамного позашляховика Nissan Terra входять такі «фішки», як клімат-контроль, система кондиціонування, кілька подушок безпеки, світлодіодна оптика, мультимедіа-система, система запобігання зіткнень, система кругового огляду, система автоматичного екстреного гальмування, система моніторингу «сліпих» зон.

Японська компанія вже оголосила роздрібні ціни позашляховика Nissan Terra для Китаю. Залежно від комплектації автомобіль буде пропонуватися за ціною від 169 800 до 245 800 юанів ($27 000 до $39 100).

Nissan представил рамный внедорожник Terra