Nissan проголошує початок нової ери электромобильности на Пекінському автосалоні 2018 року

Nissan провозглашает начало новой эры электромобильности на Пекинском автосалоне 2018 года

На Пекінському автосалоні 2018 року компанія Nissan представить три автомобіля з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин. Всі вони олицетворят стратегію Nissan Intelligent Mobility, і один з них – перший електромобіль Nissan, вироблений в Китаї для китайського ринку.

«Ми хочемо забезпечити стійке зростання на китайському ринку, і для цього, в рамках стратегії Nissan Intelligent Mobility, запускаємо масштабну програму розробки електромобілів», – сказав на виставці в Пекіні Хосе Муньос, головний виконавчий директор Nissan і голова ради директорів китайської підрозділу. «Nissan проголошує початок нової ери електромобілебудування в Китаї, пропонуючи місцевим клієнтам більш безпечні та надійні продукти, які дозволять поліпшити якість споживчого досвіду».


До сказаного Муньос додав:

«Ми маємо намір зайняти лідируючу позицію на китайському ринку електромобілів з брендами Nissan, Venucia, INFINITI і Dongfeng, збільшивши в найближчі 5 років свою частку більш ніж на 20%».

Nissan Intelligent Mobility – наочний приклад того, який підхід обрала компанія Nissan до вибору джерела енергії для транспортних засобів, керування та інтеграції в життя суспільства.

На автосалоні представлено абсолютно новий електромобіль Nissan Sylphy Zero Emission, випущений в Китаї для китайського ринку. Ця модель поєднує в собі легендарну надійність, довговічність, якість і престижність Nissan Sylphy з вже добре зарекомендували себе повністю електричним силовим агрегатом.

Nissan Sylphy Zero Emission – перший повністю електричний серійний автомобіль Nissan для китайського ринку – має спільну платформу і технології з Nissan Leaf, самим продаваним в світі електромобілем. Згідно з китайським вимогам нова модель має функцію швидкої зарядки і запас ходу 338 км1.

Електромобіль також оснащений комплексом систем Nissan Intelligent Mobility, серед яких система попередження про перетинання лінії розмітки, інтелектуальна система допомоги при екстреному гальмуванні, система виявлення автомобілів, що рухаються ззаду по пересічній траєкторії і система контролю сліпих зон. У продажу цей електромобіль з’явиться вже в цьому році.

Концепт Nissan IMx KURO, що представляє собою електричний кросовер, дає гостям автосалону деяке уявлення про те, яким в компанії бачать майбутнє в рамках стратегії Nissan Intelligent Mobility. Високотехнологічне оснащення цього електромобіля включає в себе розроблену компанією Nissan систему Brain-to-Vehicle, яка реєструє і аналізує вихідні від мозку сигнали водія, дозволяючи адаптуватися до манери водіння і зменшити час реакції на його дії.

Nissan також продемонстрував новий Nissan Leaf, який отримав титул «2018 World Green Car» на Нью-Йоркському автосалоні 2018 року. Компанія Nissan розглядає можливість випуску нового Nissan Leaf на китайський ринок до кінця цього року. Дана модель є флагманом стратегії Nissan Intelligent Mobility і самим продаваним електромобілем всіх часів (всього в світі продано більше 320 000 штук). Nissan Leaf – один з 20 електромобілів, які компанія планує вивести на китайський ринок під брендами Nissan, Venucia, INFINITI і Dongfeng в найближчі 5 років.

На автосалоні також представлений розроблений компанією Nissan електричний силовий агрегат e-POWER. За внесений вклад в боротьбу з викидами СО2 він був удостоєний престижної японської природоохоронної премії. Даний силовий агрегат з’явиться на китайському ринку через кілька років.

Щоб продемонструвати широкий модельний ряд своїх автомобілів, компанія також представила абсолютно новий рамний ПОЗАШЛЯХОВИК Nissan Terra. Модель Terra поєднує в собі багаті традиції Nissan в області конструювання SUV з досвідом та експертизою у сфері рамних і легких комерційних автомобілів.

Завдяки сучасному дизайну і просторому комфортабельного салону Nissan Terra ідеально підходить для міських доріг, так і для бездоріжжя. Цей автомобіль – ключова модель в середньостроковому (до 2022 року) бізнес-плані Nissan M. O. V. E.

Компанія Nissan робить крок вперед до стійкого зростання і стає компанією №1 у Китаї у сфері технологій Intelligent Mobility. Ознайомитися з передовими досягненнями у сфері електротранспорту, автономного водіння і підключених автомобілів можна на стендах Nissan в залі W2 виставкового центру China International Exhibition Center New Venue до 4 травня.

1 Запас ходу заснований на результатах SMVIC з урахуванням стандартів NEDC і залежить від умов водіння.