Новий BMW M5 приміряв «вбрання» M Performance

Новый BMW M5 примерил «наряды» M Performance

Німецька компанія BMW офіційно представила «заряджений» седан випустила M5 нового покоління, оснащений додатковими аксесуарами M Performance, завдяки яким у високопродуктивного автомобіля поліпшується загальний візуальний ефект.

Так, у оснащення «зарядженого» седана BMW M5 M Performance є новий карбоновий передній спойлер, фірмові триколірні смужки, переглянута решітка радіатора з карбонової обробкою, карбонові корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду, карбоновий задній спойлер.

Новый BMW M5 примерил «наряды» M Performance

Крім цього, баварський супер-седан може похвалитися карбоновим заднім аеродинамічним дифузором, а також модифікованої вихлопною системою з патрубками з вуглецевого волокна. До деякого жаль, пакет додаткових спортивних аксесуарів M Performance не приносить з собою які-небудь поліпшення продуктивності.

Новый BMW M5 примерил «наряды» M Performance

Хоча, навіщо вони потрібні! Нагадаємо, що в моторному відсіку «зарядженої» BMW M5 нового покоління розташовується модернізований двигун 4.4 V8 твін-турбо. Віддача цього мотора – 600 кінських сил. Крутний момент – 750 Нм. Зазначимо, що у версії M Performance моторний відсік автомобіля також отримує велике карбонове «лікування».

Новый BMW M5 примерил «наряды» M Performance

Крім цього, в оснащення 600-сильним 4-дверної моделі BMW M5 нового покоління входить автоматична коробка передач з вісьмома швидкостями і фірмова система повного приводу. Спринт з нуля до першої сотні автомобіль робить за 3,2 секунди, а його максимальна швидкість може досягати 189 миль в годину (304 км/ч) з пакетом M Driver.