Новий кросовер Volkswagen Tayron помічений на тестах

Новый кроссовер Volkswagen Tayron замечен на тестах

У розпорядженні китайських ЗМІ виявилися перші шпигунські фотографії нового кросовера Volkswagen Tayron. Очікується, що офіційна прем’єра автомобіля популярного сегменту SUV відбудеться в Піднебесній до кінця 2018 року.

На думку наших китайських колег з BitAuto, модель Volkswagen Tayron – це виробнича версія нещодавно представленого концепту Volkswagen Advanced Mid-Size SUV. Нагадаємо, цей прототип був показаний широкій громадськості на презентації флагманського позашляховика Touareg третього покоління.

Новый кроссовер Volkswagen Tayron замечен на тестах

Від концептуальної моделі помічений позашляховик відрізняється задніми габаритними вогнями і бамперами. На двері багажного відділення видно напис 380 TSI. Це, скоріше, говорить про те, що під капотом автомобіля розташований двигун 2.0 TSI (220 л. с., 350 Нм). Передбачається, що машина оснащена системою повного приводу.

За попередніми даними, новий позашляховик Volkswagen Tayron заснований на «візку» моделі Atlas/Teramont. Швидше за все, машина буде орієнтована на ринок Піднебесної, де і буде налагоджено її серійне виробництво. Очікується, що прем’єра серійного кросу Volkswagen Tayron відбудеться в кінці поточного року.

Новый кроссовер Volkswagen Tayron замечен на тестах