Пікап Land Rover Defender буде конкурувати з Mercedes-Benz X-Class

Пикап Land Rover Defender будет конкурировать с Mercedes-Benz X-Class

Компанія Land Rover має намір випустити конкурента пікапа Mercedes-Benz X-Class. Новинка стане частиною лінійки Defender і з’явиться до 2020 року. Про це повідомляє видання Autocar.

Пікап побудують на платформі позашляховика Defender зі збільшеною колісною базою. За попередньою інформацією, модель запропонують тільки у версії з одинарною кабіною — це пов’язано з труднощами адаптації платформи під подвійну. Пікап буде доступний в різних модифікація — від утилітарних до розкішних.

Пикап Land Rover Defender будет конкурировать с Mercedes-Benz X-Class

Виробництво вантажних Land Rover Defender налагодять на заводах марки в Мексиці і Словаччини. Продавати модель планують на ринку США, Європи, Південної Америки і Африки.

Дебют стандартного Land Rover Defender нового покоління запланований на поточний або наступний рік. Відбудеться це в рамках святкування 70-річного ювілею британської марки. В основу моделі ляже алюмінієва платформа, яка раніше використовувалася при будівництві нового Discovery. При цьому з машинами попереднього покоління він збереже лише «емоційний зв’язок».

Пикап Land Rover Defender будет конкурировать с Mercedes-Benz X-ClassПікап на базі Land Rover Defender від Kahn Design.