Pirelli знадобилося 22 000 кінських сил, щоб зобразити свій логотип

Pirelli потребовалось 22 000 лошадиных сил, чтобы изобразить свой логотип

Виробник шин Pirelli відтворив свій логотип з допомогою гоночних машин класу GT3 на автодромі Монца в Італії — сумарна потужність спорткарів склала 22 тисячі кінських сил. Таким чином компанія повторила аналогічний захід 40-річної давнини, коли у вигляді букви «P» вишикувалися дорожні автомобілі.

У створенні логотипу завдовжки 80 і завширшки 18 метрів взяли участь 41 автомобіль 12 різних виробників, які виступають у чемпіонаті Blancpain GT Series. Серед них: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Lamborghini, Lexus, McLaren, Mercedes-AMG, Nissan, Porsche і Jaguar.

Pirelli потребовалось 22 000 лошадиных сил, чтобы изобразить свой логотипОригінальний логотип зразка 1978 року.

Спорткари вишикувалися на головному прямике траси, де пілоти нерідко розвивають максимальну швидкість до 280 кілометрів на годину. Вибір машин Blancpain GT Series також не випадковий: у кубку подано найбільшу кількість автовиробників і всі вони використовують шини Pirelli.

Раніше Pirelli представила покришки Stelvio Corsa, призначені для самого дорого класичного спорткара в світі — Ferrari 250 GTO. Вони виконані в стилі оригінальних шин «Феррарі», але зроблені з використанням сучасної гумової суміші.